O FIRMIE

CIĄGŁY ROZWÓJ, ŚWIATOWE MARKI, KOMPETENTNI SPECJALIŚCI
–  to nasze najważniejsze atuty
9001_pol_tc_p

Tezana jako innowacyjna i dynamiczna firma jest przedstawicielem wiodących światowych marek producentów podzespołów dla przemysłu motoryzacyjnego i energetyki: silników, skrzyń biegów, przekładni rozdzielczych, osi, prądnic i zespołów agregatowych. W ofercie Tezany znajdują się również kompletne układy napędowe oraz jezdne do maszyn i pojazdów. Ponadto Tezana zapewnia pełną obsługę serwisową wszystkich oferowanych produktów.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem FPT Industrial w Polsce, Czechach, Słowacji i krajach bałtyckich. FPT Industrial to marka należąca do Grupy Iveco zajmująca się projektowaniem, produkcją i sprzedażą układów napędowych do pojazdów drogowych i terenowych, a także do zastosowań morskich i energetycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.fptindustrial.com

Ponad 20 – letnie doświadczenie i ciągłe doskonalenie wiedzy technicznej zespołu specjalistów Tezany gwarantuje wysoką jakoś oferowanych usług oraz pozwala realizować najbardziej skomplikowane i wymagające zamówienia. Stanowi to podstawę zadowolenia klientów oraz źródło naszej satysfakcji.

Od 2017 roku, firma Tezana posiada Certyfikat Zarządzania Jakością – ISO 9001:2015