BRIGHTON CROMWELL

KOMPONENTY I CZĘŚCI ZAMIENNE

Brighton Cromwell jest to amerykańska firma, dostarczająca wiodącym dostawcą z branży przemysłowej oraz producentom OEM na całym świecie,  części zamienne i wyposażenie dla najróżniejszych taktycznych pojazdów specjalnych, samolotów i systemów morskich.

  • WIODĄCY DOSTAWCA CZĘŚCI

Brighton Cromwell dostarcza części zamienne, eksploatacyjne, komponenty oraz wyposażenie do lekkich pojazdów opancerzonych, taktycznych pojazdów ciężarowych i naziemnych, pojazdów MRAP, pojazdów Grand Combat, samolotów i awionetek.

  • TECHNOLOGICZNIE ZAAWANSOWANY

Brighton Cromwell opracował wiodący w branży system łańcuchów dostaw, SEDNA, który oferuje dostosowaną technologię SEDNASeach ™, aby szybko i sprawnie pozyskiwać częste i trudne do znalezienia części do wymagań lądowych, morskich i powietrznych.

  • PEWNY ŁAŃCUCH DOSTAW

Brighton Cromwell współpracuje z producentami OEM, zapewniając kompleksową obsługę logistyczną, w tym zarządzanie zamówieniami, kontrolę, pakowanie i wysyłkę.Utrzymanie najwyższych standardów jakości i niezawodności, potwierdzone jest certyfikacja BC ID zgodnie z ISO 9001: 2008 w zakresie zarządzania jakością i certyfikatem AS9 120A dla dystrybutorów lotniczych, kosmicznych i obronnych.